Jäsenten tuloksia

Vuosi 2022

BH
  • Josefina Huurinainen ja Evergrey´s Kika
  • Carlene Ek ja Hallavahukan Menevä
  • Riina Koivulahti ja Xena Warrior Athena
  • Jaana Tuukkanen ja Suhteellisen Hulda
  • Anniki Joela ja Esthund Hurrigane Helis
  • Jaana Aahe ja Akhilleus Champion of Bark
  • Hannele Taavila ja Razavil Adonis

JK

  • Virpi Soininen ja Jäkälän Blondi JK 1
  • Julia Väre ja Bara Spod Lazov JK 3


HK

  • Jaana Tuukkanen ja Soul´n Mate Jerokee (VPK) HK3 yht. pist. 283
  • Jaana Tuukkanen ja Soul´n Mate Jerokee (VPK) HK 3 PK-SM 2022 henkilöetsintä sij. 3
  • Jaana Tuukkanen ja Soul´n Mate Jerokee (VPK) HK3 ja valkkareiden henkilöetsinnän RM 202

IGP

  • Titta Hynynen ja Blitzen Alric IGP 1
  • Roope Rinne ja Thiarco Loope IGP 2
  • Roope Rinne ja Thiarco Loope IGP 3
  • Roope Rinne ja Thiarco Loope IGP 3 SPL IGP RM 2022, sij.


NÄYTTELYT

  • Kranichzhug Verona SG4, SPL Erikoisnäyttely 8.5.2022
  • Kranichzhug Verona AVO EH, Helsinki KV 15.5.2022

Vuosi 2021

BH

Kirsi Hänninen ja Eviloves Votan BH 24.8.2021

Nelli Kiviluoma ja Turhan Cést la vie BH 25.11.2021

Marjo Alanen ja Akhilleus Amore BH

Julia Väre ja Turhan Corona BeeHaa BH

Arto Oinonen ja Ronttos Caro BH 25.11.2021

Nelli Ödman ja Unelma Linnan Myrtti BH 25.11.2021




HK2

Jaana Tuukkanen ja Soul´n Mate Jerokee (VPK) HK2 pist. 261


HK3

Jaana Tuukkanen ja Soul´n Mate Jerokee (VPK) HK3 yht. pist. 272


JK1

Marjo Alanen ja Akhilleus Amore JK1


JK3

Marjo Alanen ja Wai-o-Wai von Metunaj JK3

Julia Väre ja Bara Spod Lazov JK3


IGP1

Roope Rinne ja Thiarco Loope IGP1 30.10.2021


IFH 2

Pirjo Niskanen ja Sudenmaan Haka IFH2 14.8.2021


NÄYTTELYT

Kranichzhug Verona SG2 avoin luokka, SPL näyttely Siuntio 13.6.2021

Kranichzhug Verona SG2 avoin luokka, SPL näyttely Kauhava 3.7.2021

Kranichzhug Verona SG1 avoin luokka, SPL Erikoisnäyttely Siuntio 11.9.2021


LTE

Soul´n Mate Jerokee (VPK) LTE 2.10.2021 pist. 174++, om. Jaana Tuukkanen

Vuosi 2020

BH

Ilpo Andersson ja Tuntemattoman Ijore BH
Roope Rinne ja Thiarco Loope BH
Pia Simon ja Turhan Ankara BH
Inka Anttonen ja Taromainen Kiiltokuva BH
Jaana Tuukkanen ja (VPK) Soul´n Mate Jerokee BH
Outi Kaasinen ja Abendsturm Don Carlos BH
Satu Sydänmaa ja Webekhet´s Going All The Way BH
Tiia Tammisto ja Materiaalin Arnold BH
Anu Manninen ja Materiaalin Atele BH
Sari Tamminen ja Sissinheimon Ukko BH
Arto Oinonen ja Ronttos Boris BH
Marita Nevanlinna ja Webekhet´s Emma Emmaline BH
Jaana Aahe ja Fresser´s Anabolix BH


METSÄJÄLKI

JK3 Marjo Alanen & Wai-o-Wai Von Metunaj maasto: 155, tottis: 84 YHT 239 // 24.6.2020
JK3 Susanna Anttila & Mellakan Enzo maasto: 175, tottis: 81 YHT 256 // 24.6.2020
JK1 Roosa Pyhältö & Kugelblitz Alt yht. pist. 272 // 12.8.2020


HAKU

Inka Raipola ja Yacatis Fianna-Camirah (Kelpie) Rotumestaruus 2020 maasto: 194 tottis: 70
Nelli Kiviluoma ja Urscha Z Tresnaku HK1 maasto: 192 tottis: 85 yht. 277
Jaana Tuukkanen ja (VPK) Soul´n Mate Jerokee HK1 maasto 186 tottis 86 yht. 272


IGP1

Heidi Rantala ja Adofau Balder A82 B80 C95 VIK4 yht. 257


IGP3
Ilpo Andersson ja Graugeboren Tarek SPL IGP SM 2020 A90 B73 C81 sij. 14
Ilpo Andersson ja Graugeboren Tarek A83 B75 C91 VIK4 yht. 249
Pirjo Niskanen ja Sudenmaan Haka A96 B81 C84 VIK3 yht. 261

IFH1
Roope Rinne & Aufgeweckt Juno 80p. //18.7.2020


IFH2

Sarin Sanden & Quickbug Apis 75p. //18.7.2020
Maria Arfman & Copavox Asterix 95p. // 18.7.2020
Raija Hilpeä ja Raskabo Taco 86p. // 18.7.2020

Päivi Ollikka ja Aufruhr Grandeur IFH2 // 4.10.2020



NÄYTTELY

Kranichzug Verona SPL erikoisnäyttely Kantvik SG2 Avoin luokka // 8.3.2020
Kranichzug Verona Nord näyttely ROP SERT NORDSERT AVOK1 ERI SA // 27.9.2020

Soul´n Mate Jerokee (VPK) AVO/ ERI



TOKO

Jaana Aahe ja Yokotai Flame of Passion (Mittelspitz) TK1